יובל סגל הוצאת רישיון קבלן ויועץ לימודים בתחום הבניין

אתם מרגישים שהגיע הזמן להתמסד ולהוציא רישיון קבלן? אתם לא לבד. מאות קבלנים עוברים תהליך של הוצאת רישיון קבלן בכל שנה בישראל ומהסיבה הזאת, בחנו עבורכם את התחום כדי למצוא עבורכם, כרגיל, את הטובים ביותר. בחנו ומצאנו – יובל סגל הוצאת רישיון קבלן ויועץ לימודים בתחום הבניין היא הכתובת הטובה והנכונה ביותר עבורכם.

יובל סגל הוא איש מקצוע המנהל פעילות עסקית ענפה בכל הקשור לשירותים רגולטוריים לקבלנים וכן בייעוץ לימודים בענף הבניין

על פי החוק במדינת ישראל, כל קבלן חייב להחזיק ברישיון קבלן ולשם כך יש לעבור תהליך של רישום בפנקס הקבלנים המנוהל על ידי רשם הקבלנים במשרד השיכון. מכיוון שאתם צריכים להמשיך ולדאוג לעסק שלכם ומכיוון שבתהליך הרישום הזה יש חשיבות רבה להיכרות עם הפרטים הקטנים והניואנסים של תהליך הרישום, מצאנו לנכון להמליץ לכם על יובל סגל כאיש המקצוע, שיעשה עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.

לצורך הוצאת רישיון קבלן יהיה עליכם לעמוד במספר קריטריונים ובראשם השכלה והסמכה רשמית בתחום ההתמחות שלכם ומינימום שנות ניסיון מקצועי בתחום זה. אם אינכם עומדים בקריטריונים הללו, יובל סגל יהיה זה שיעדכן אתכם בכך עוד לפני שתכניסו את עצמכם לפרוצדורה ארוכה מול רשם הקבלנים, אבל עוד יותר מכך, יובל סגל יעניק לכם גם ייעוץ מקצועי לגבי מסלולי הלימוד המתאימים לכם בכדי להשלים את החסר.

יובל סגל הוצאת רישיון קבלן ויועץ לימודים בתחום הבניין

השלמת לימודים רשמיים לצורך הוצאת רישיון קבלן חייבת להתבצע במסגרת מוסדות לימוד המוכרים על ידי משרד העבודה ובכלל זה יש להשלים את הלימודים במסלול ובתכנית לימודים מוכרת ומאושרת. מסלולי לימוד אלה מוצעים היום במספר תצורות ובפרישה שונה על פני הזמן. בתהליך ייעוץ מקצועי עם יובל סגל תוכלו להבין את הדרך המהירה והנוחה ביותר עבורכם להשלים את הלימודים ולקבל את הזכאות להוצאת רישיון קבלן.

אבל אצל יובל סגל תוכלו למצוא כמובן מענה מקצועי, אישי ומסור גם במקרים בהם אתם דווקא כן עומדים בקריטריונים. במקרה כזה, יגיש עבורכם יובל סגל את כל המסמכים הנדרשים לצורך הוצאת הרישיון, ובכלל זה תעודות, דיפלומות, אסמכתאות על הניסיון המקצועי שלכם, תצהירים חתומים על ידי עורך דין וכמובן טופס בקשה רשמי של רשם הקבלנים. את כל זה יבצע עבורכם יובל סגל בצורה מהירה מאוד, יעילה מאוד ואישית מאוד.

ומה לגבי המחיר? גם את זה בדקנו עבורכם ואצל יובל סגל הוצאת רישיון קבלן ויועץ לימודים בתחום הבניין, תוכלו לקבל מחירים סופר אטרקטיביים ותחרותיים, שמצדיקים במאה אחוז את רמת השירות המקצועי לה תזכו. בשורה התחתונה, אם החלטתם להוציא רישיון קבלן או שאתם מתלבטים בעניין ורוצים להתייעץ עם איש מקצוע לגביו, יובל סגל הוא האיש שלכם, גם בשירות, גם במחיר

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!