איגוד הקבלנים

לא תמצאו מחירים כאלה באינטרנט! צרו קשר ולא תתחרטו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

כמו בכל ענף מקצועי, גם בענף הבנייה ישנו גוף תעסוקתי שמהווה את האיגוד הכללי שבו חברים כל בעלי המקצוע באותו ענף. אם שמעתם את השם איגוד הקבלנים ואתם חושבים שזהו הגורם הזה, אז לא – הארגון המקצועי של הקבלנים בישראל נקרא התאחדות הקבלנים והוא הגורם שמאחד את כלל הקבלנים ומבצע שורה של פעולות להסדרת ענף הקבלנים בישראל, סיוע לקבלנים, מחקרי שוק בתחום הבנייה וכדומה. איגוד הקבלנים היא למעשה חברה פרטית שעוסקת ברישום קבלנים ברשם הקבלנים ומדובר בגוף לא פחות חשוב.

למה נדרשת חברה לרישום קבלנים?

ובכן, קבלנים האם בדרך כלל אנשי מקצוע שכבר עוסקים בתחום הבנייה מזה מספר שנים ובשלב מסוים מקבלים החלטה על הפיכתם לקבלנים רשומים. העניין הוא שהתהליך של רישום קבלן הוא לא תמיד תהליך קל ופשוט והוא דורש גם עמידה בתנאים מסוימים וגם ניהול נכון של תהליך הגשת הבקשה על מנת לעבור את התהליך בהצלחה. עובדה פשוטה זו בליווי היעדר הזמן ותשומת הלב הנדרשת של קבלנים שעסוקים עד מעל הראש בפרויקטים שלהם, מונעת מקבלנים רבים להשלים את תהליך הרישום שלהם כקבלנים רשומים ובדיוק במקום הזה נכנסת לתמונה החברה שנקראת איגוד הקבלנים, על מנת לסייע לאותם קבלנים לעבור את התהליך עם מינימום תשומת לב שלהם ותוך שהם יכולים להמשיך בעיסוקיהם היומיומיים לפרנסתם.

 

איגוד הקבלנים – במה מסייעת החברה?

איגוד הקבלניםובכן, איגוד הקבלנים מלווה את הקבלן בתהליך הרישום, החל מהשלב הראשון של הייעוץ ועד השלב האחרון של קבלן רישיון הקבלן. בשלב הראשון, תסייע לכם החברה להבין מהם הקריטריונים שבהם עליכם לעמוד על מנת להירשם כקבלנים רשומים. קריטריונים אלה כוללים בעיקרם השכלה רשמית וניסיון. אם אתם עומדים בקריטריונים הללו מראש, תוכלו לצפות לתהליך קל ומהיר עד לקבלת הרישיון שלכם. אם לא, חברת איגוד הקבלנים תסייע לכם להבין בדיוק מה חסר לכם ומהן הדרכים הטובים ביותר שעומדות בפניכם, על מנת להשלים את החוסרים הנדרשים. השלמת חוסרים אלה יכולה לכלול למשל השלמת השכלה ובהיבט זה ישנם מספר מסלולים לרכישת ההשכלה הנדרשת. את המסלולים האלה אתם רוצים לבחון אך ורק במוסדות לימוד שמוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה לצורך רישום קבלן ואם אתם לחוצים בזמן, חשוב שתבחרו גם במסלולים שמציעים לכם את המינימום הנדרש לצורך עמידה בקריטריונים הנדרשים, ללא כל מיני תוספות שאולי היו יכולות לעניין אתכם במועד אחר, אבל כרגע מה שחשוב לכם הוא להשלים את התהליך של הרישום בפנקס הקבלנים. החברה גם תסביר לכם בדיוק מהו הניסיון החסר לכם, מה עליכם לעשות כדי להוכיח את הניסיון שכבר יש לכם וכיצד יהיה עליכם להשלים את הניסיון הנדרש בצורה הטובה ביותר.

בהמשך לכך, תסייע לכם איגוד הקבלנים בתהליך הרישום עצמו וזה אומר הנחיה לגבי כל הטפסים והמסמכים שאותם אתם צריכים לאסוף לטובת התהליך, מילוי הבקשה כנדרש, הגשת הבקשה, התדיינות מול רשם הקבלנים בכל תהליך הרישום, הגשת ערעור על פי הצורך וכמובן גם כתיבתו של הערעור וכמובן השלמת התהליך וקבלת תעודת קבלן רשום. כמו כן, אחד התחומים המרכזיים והחשובים ביותר בהם תוכלו לקבל סיוע מחברת האיגוד הקבלנים הוא התחום של סיווגכם בפנקס הקבלנים. החברה תבחן את כל היכולות שלכם ותמליץ לכם על צעדים קטנים שתוכלו לעשות על מנת לשפר מאוד את הסיווג שלכם, גם בהיבט המקצועי (תחום התמחות) וגם בהיבט הכלכלי (היקף פרויקטים). סיוע זה יכול להשפיע מאוד על המכרזים והפרויקטים בהם תוכלו לקחת חלק לאחר קבלת המעמד של קבלן רשום.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!